BASF-Group: Construction Chemicals

Originální omítka PCI Multiputz® ED

Jedinečná omítka pro kreativní ztvárnění od klasických vzhledů či struktur až po neotřelé nápady tvůrce.

Fasáda se v poslední době stává hlavně designovou záležitostí. Právě ona je chloubou, díky níž Vaše stavba vynikne. Kromě základních kvalitativních funkcí fasády, kterými jsou ochranná a regulační, je současně kladen důraz i na funkci estetickou. 

Značka PCI, jako prestižní výrobce stavebních materiálů, vychází vstříc vaší fantazii a kreativitě a nabízí výjimečný druh omítky, která učiní z vašich staveb unikáty. Tenkovrstvou minerální omítku PCI Multiputz® ED uvidíte v pořadu Rady ptáka Loskutáka vysílaném televizí Nova 9. 6. od 12.55 hod.

Na našich stránkách jsme jí věnovali speciální sekci ED DESIGN, kde se můžete dočíst o dalších vlastnostech a prohlédnout si některé z referenčních staveb.

 

 

 

Terasy a balkóny se zárukou 12 let!

Značka PCI se jako leader na trhu stavební chemie v Evropě spojila s předními výrobci keramiky, kterými jsou Agrob BUCHTAL GmbH a Villeroy & Boch, Marrazzi, Ströher a nově i česká značka RAKO. Společně vytvořili garantovaný systém pro balkóny a terasy se zárukou úctyhodných 12 let. Tato unikátní záruka je poskytována na kompletní systém provedený certifikovanou osobou, která prošla odborným školením na tento systém a je držitelem certifikátu „Bezpečný systém pokládky dlažby pro balkóny a terasy“.

Ušetřete čas při práci s našimi rychlými materiály!

S rychlými materiály od PCI mohou být v co nejkratším čase provedeny všechny pracovní kroky s důrazem na kvalitu systému, přičemž jsou splněny nejvyšší nároky na dlouhodobou životnost a minimální ekologické zatížení.

Systém pro rychlou výstavbu a rekonstrukci koupelen

Ucelená řada produktů v systému umožňuje bleskovou výstavbu nebo rekonstrukci sociálních zařízení v domácnostech, domovech důchodců, ve školách, nemocnicích a úřadech.

Systém pro rychlou výstavbu balkonů a teras

Ucelená řada produktů vhodná pro venkovní použití, odolávající povětrnostnímu zatížení, zejména mrazem, ideální pro použití při výstavbě a rekonstrukci balkonů a teras, minimalizující časovou náročnost stavebních prací.