reset fontsize increase fontsize decrease fontsize
Home  | Sitemap  | Hledat  | Vytisknout
BASF-Group: Construction Chemicals

Terasy a balkóny se zárukou 12 let!

Značka PCI se jako leader na trhu stavební chemie v Evropě spojila s předními výrobci keramiky, kterými jsou Agrob BUCHTAL GmbH a Villeroy & Boch, Marrazzi, Ströher a také s oblíbenou českou značkou RAKO. Společně vytvořili garantovaný systém pro balkóny a terasy se zárukou 12 let. Tato unikátní záruka je poskytována na kompletní systém provedený certifikovanou osobou, která prošla odborným školením na tento systém a je držitelem certifikátu „Bezpečný systém pokládky dlažby pro balkóny a terasy“.

Další informace o tomto systému naleznete v brožuře "Terasy a balkóny se zárukou 12 let" nebo v našem videu.

Specializovaná školení, která byla do loňského roku výhradně vyhrazena pro německý trh, probíhají již i v České republice!

Řemeslníci, kteří se zúčastní našeho školení, obdrží certifikát, na základě kterého bude naše společnost garantovat poskytované záruky.

PRODUKT ROKU 2016: Unikátní spárovací hmota s excelentním zpracováním

Pokud hledáte spárovací hmotu bez kompromisu, odpovídající těm nejvyšším nárokům na snadné zpracování a následně skvělou údržbu, značka PCI nabízí elegantní řešení. Ve svém portfoliu výrobků má zařazenou inteligentní spárovací hmotu PCI Nanofug® Premium s naprosto jedinečnými vlastnostmi, která je držitelem ocenění PRODUKT ROKU 2016. Toto významné ocenění je tradičně udělováno odborným magazínem OBKLADY, DLAŽBA & SANITA.

Tato spárovací hmota díky své unikátní technologii nabízí celou řadu inteligentních funkcí.
Kombinace dokonale nenasákavé spáry obohacené speciálními příměsemi dává spárovací hmotě PCI Nanofug® Premium ty nejlepší vlastnosti. Její výhodou je skvělá čistitelnost díky „perlovému efektu“, ochrana proti ulpívání mikroorganismů a odolnost proti kyselým čisticím prostředkům.

Zaspárování plochy s PCI Nanofug® Premium je bonusem nejen pro konečného uživatele, ale díky svým vlastnostem při aplikaci i pro zpracovatele.
 

 • Ideální pro nenasákavou keramiku a sklo
 • Krémovitá konzistence
 • Jednoduché zpracování
 • Po dvou hodinách pochozí
 • Balení, ve kterém nespotřebovaná spárovací hmota dlouho vydrží

 

PCI Nanofug® Premium splňuje ty nejvyšší nároky jak pro designové spáry v interiéru, tak při použití v extrémních podmínkách na balkónech a terasách. Jak snadná je její aplikace, se můžete přesvědčit v našem videu.

Více informací o PRODUKTU ROKU 2016 naleznete ZDE.

Omítky nové generace - PCI Multiputz® NoBio Z

Značka PCI uvedla na trh dokonale odolnou omítku PCI Multiputz® NoBio Z, která chrání fasádu před biotickým napadením, jakým jsou řasy, houby nebo různé typy plísní. Tato omítka je určena pro vytváření finálních povrchových úprav stavebních konstrukcí ve vnějším i vnitřním prostředí a je vhodná zejména pro vnější tepelněizolační kontaktní systémy (ETICS). Vysoká kvalita povrchové úpravy výrazně prodlužuje životnost systémů ETICS a přispívá ke snižování nákladů na údržbu.

PCI Multiputz® NoBio Z
je pastovitá omítka s jedinečnou kombinací zapouzdřených širokospektrálních biocidních přísad, které zajišťují dlouhodobou odolnost vůči biotickému napadení. Rezistence vůči mikroorganismům je ještě umocněna vysokou hydrofobizací, která zajišťuje okamžitý odvod vlhkosti z povrchu fasády. Tato vlastnost omítky zvyšuje odolnost vůči mikroorganismům a zároveň zajišťuje samočisticí schopnost fasády.

  

 • Multibiotik efekt – jedinečná kombinace širokospektrálních biocidů a fotoaktivního TiO2 zajišťuje dlouhodobou ochranu před mikroorganismy
 • Vysoký obsah silikonových aditiv
 • Snížená nasákavost
 • Samočisticí efekt
 • Zlepšené mechanické vlastnosti díky výztužným vláknům
 • UV stabilní
 • Extra dlouhá životnost

Více informací ZDE.

PCI Pecitherm® MultiPlus – certifikovaný systém pro zateplený balkón

Značka PCI nabízí řešení zateplení pro všechny detaily staveb včetně těch nejexponovanějších, jakými jsou balkóny a lodžie.

Náš systém zatepleného balkónu PCI Pecitherm® MultiPlus optimálně eliminuje liniové tepelné mosty v místech napojení balkónů a lodžií na svislé konstrukce. Díky speciální difuzní vrstvě umožňuje rychlou aplikaci povrchových souvrství, tím maximálně zkracuje dobu realizace a zároveň díky vysokým difuzním schopnostem zaručuje mimořádně dlouhou životnost.

Více informací naleznete ZDE.

Obraťte se s důvěrou na náš tým!
Nabízíme pomoc s technologickým návrhem včetně odborné konzultace přímo na stavbě.

 

 

Ušetřete čas při práci s našimi rychlými materiály!

S rychlými materiály od PCI mohou být v co nejkratším čase provedeny všechny pracovní kroky s důrazem na kvalitu systému, přičemž jsou splněny nejvyšší nároky na dlouhodobou životnost a minimální ekologické zatížení.

Systém pro rychlou výstavbu a rekonstrukci koupelen

Ucelená řada produktů v systému umožňuje bleskovou výstavbu nebo rekonstrukci sociálních zařízení v domácnostech, domovech důchodců, ve školách, nemocnicích a úřadech.

Systém pro rychlou výstavbu balkonů a teras

Ucelená řada produktů vhodná pro venkovní použití, odolávající povětrnostnímu zatížení, zejména mrazem, ideální pro použití při výstavbě a rekonstrukci balkonů a teras, minimalizující časovou náročnost stavebních prací.