reset fontsize increase fontsize decrease fontsize
Home  | Sitemap  | Hledat  | Vytisknout
BASF-Group: Construction Chemicals

Terasy a balkóny se zárukou 12 let!

Značka PCI se jako leader na trhu stavební chemie v Evropě spojila s předními výrobci keramiky, kterými jsou Agrob BUCHTAL GmbH a Villeroy & Boch, Marrazzi, Ströher a nově i česká značka RAKO. Společně vytvořili garantovaný systém pro balkóny a terasy se zárukou úctyhodných 12 let. Tato unikátní záruka je poskytována na kompletní systém provedený certifikovanou osobou, která prošla odborným školením na tento systém a je držitelem certifikátu „Bezpečný systém pokládky dlažby pro balkóny a terasy“.

PRODUKT ROKU 2017: Univerzální překlenovací a izolační pás PCI Pecilastic® U

Značka PCI má ve svém portfolio hned několik produktů, které dokáží pomoci při rekonstrukcích a díky kterým je možné bezpečně ošetřit rekonstruované plochy. Jedním z nich je také univerzální překlenovací a izolační pás PCI Pecilastic® U s jedinečnými vlastnostmi, který je držitelem ocenění PRODUKT ROKU 2017. Toto významné ocenění je tradičně udělováno odborným magazínem OBKLADY, DLAŽBA & SANITA.

Difúzní hydroizolační pás PCI Pecilastic® U byl vyvinut pro všechna místa, kde dochází nebo může docházet k velkým objemovým (tvarovým) změnám jak podkladu, tak i nalepené keramiky.  Patentovaná konstrukce zajišťuje, že se vrchní a spodní díl této podložky proti sobě dokáží pohybovat jako na „silentblocích“, aniž by došlo k oddělení nášlapné vrstvy od podkladu.

Kombinace vodotěsnosti, pružnosti nebo také redukce hluku dává tomuto produktu ty nejlepší vlastnosti. Jeho výhodou je rychlý postup prací, neboť PCI Pecilastic® U je okamžitě připraven k nalepení na podklad a následně k pokládce dlažby z přírodního kamene nebo keramiky.

Více informací o PRODUKTU ROKU 2017 naleznete v našem prospektu.

Omítky nové generace - PCI Multiputz® NoBio Z

Značka PCI uvedla na trh dokonale odolnou omítku PCI Multiputz® NoBio Z, která chrání fasádu před biotickým napadením, jakým jsou řasy, houby nebo různé typy plísní. Tato omítka je určena pro vytváření finálních povrchových úprav stavebních konstrukcí ve vnějším i vnitřním prostředí a je vhodná zejména pro vnější tepelněizolační kontaktní systémy (ETICS). Vysoká kvalita povrchové úpravy výrazně prodlužuje životnost systémů ETICS a přispívá ke snižování nákladů na údržbu.

PCI Multiputz® NoBio Z
je pastovitá omítka s jedinečnou kombinací zapouzdřených širokospektrálních biocidních přísad, které zajišťují dlouhodobou odolnost vůči biotickému napadení. Rezistence vůči mikroorganismům je ještě umocněna vysokou hydrofobizací, která zajišťuje okamžitý odvod vlhkosti z povrchu fasády. Tato vlastnost omítky zvyšuje odolnost vůči mikroorganismům a zároveň zajišťuje samočisticí schopnost fasády.

  

  • Multibiotik efekt – jedinečná kombinace širokospektrálních biocidů a fotoaktivního TiO2 zajišťuje dlouhodobou ochranu před mikroorganismy
  • Vysoký obsah silikonových aditiv
  • Snížená nasákavost
  • Samočisticí efekt
  • Zlepšené mechanické vlastnosti díky výztužným vláknům
  • UV stabilní
  • Extra dlouhá životnost

Více informací ZDE.

PCI Pecitherm® MultiPlus – certifikovaný systém pro zateplený balkón

Značka PCI nabízí řešení zateplení pro všechny detaily staveb včetně těch nejexponovanějších, jakými jsou balkóny a lodžie.

Náš systém zatepleného balkónu PCI Pecitherm® MultiPlus optimálně eliminuje liniové tepelné mosty v místech napojení balkónů a lodžií na svislé konstrukce. Díky speciální difuzní vrstvě umožňuje rychlou aplikaci povrchových souvrství, tím maximálně zkracuje dobu realizace a zároveň díky vysokým difuzním schopnostem zaručuje mimořádně dlouhou životnost.

Více informací naleznete ZDE.

Obraťte se s důvěrou na náš tým!
Nabízíme pomoc s technologickým návrhem včetně odborné konzultace přímo na stavbě.

 

 

Ušetřete čas při práci s našimi rychlými materiály!

S rychlými materiály od PCI mohou být v co nejkratším čase provedeny všechny pracovní kroky s důrazem na kvalitu systému, přičemž jsou splněny nejvyšší nároky na dlouhodobou životnost a minimální ekologické zatížení.

Systém pro rychlou výstavbu a rekonstrukci koupelen

Ucelená řada produktů v systému umožňuje bleskovou výstavbu nebo rekonstrukci sociálních zařízení v domácnostech, domovech důchodců, ve školách, nemocnicích a úřadech.

Systém pro rychlou výstavbu balkonů a teras

Ucelená řada produktů vhodná pro venkovní použití, odolávající povětrnostnímu zatížení, zejména mrazem, ideální pro použití při výstavbě a rekonstrukci balkonů a teras, minimalizující časovou náročnost stavebních prací.